O firmie

Firma Jabo Marmi założona została w roku 1982 przez Jacka Bokotę. Położona jest w Dębicy, przy międzynarodowej drodze A-4 wiodącej z Przemyśla do Zgorzelca.

Od początku swej działalności Jabo Marmi zajmuje się importem i obróbką kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru, granitu i agglomarmuru. Główne kierunki importu kamienia to: Włochy, Hiszpania, Turcja, Grecja, Indie, Brazylia i wiele innych, w zależności od potrzeb i gustów klientów.

Kamień sprowadzany jest w różnych postaciach, począwszy od ważących kilkadziesiąt ton bloków, poprzez slaby czyli gotowe płyty pocięte z bloków, z przeznaczeniem do dalszej obróbki w firmie, a skończywszy na płytkach marmurowych, granitowych i agglomarmurowych o grubości 1cm.

Kadra i maszyny

Firma wyposażona jest w maszyny i urządzenia do obróbki kamienia światowych liderów w tej branży, dzięki czemu może zaoferować klientom szeroką gamę wyrobów o najwyższych standardach międzynarodowych, zarówno jeśli chodzi o poziom techniczny jak i jakościowy.

Dzięki wysokiemu poziomowi uzbrojenia technicznego, a także doświadczonej kadrze wysoko kwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu rynkowemu z branży kamieniarskiej.

Klientami firmy Jabo Marmi są przede wszystkim największe polskie firmy budowlane, dla których firma Jabo Marmi realizuje kompleksowe usługi kamieniarskie. Innymi klientami są hurtownie kamienia i zakłady rzemieślnicze, którzy nabywają w firmie półprodukty w postaci płyt kamiennych, a także odbiorcy indywidualni, którzy kupują gotowe elementy kamienne z przeznaczeniem na realizowane przez siebie inwestycje.

W magazynach firmy na bieżąco znajduje się ponad 100 tys.metrów kwadratowych kamienia, w 90-ciu kolorach, tak aby w każdej chwili sprostać wymaganiom klienta i do minimum ograniczyć czas oczekiwania na towar. Firma Jabo Marmi specjalizuje się głównie w wykonawstwie:

  • okładzin elewacyjnych (obudowy ścian-wewnętrzne i zewnętrzne),
  • elementów schodów (stopnice i podstopnice),
  • posadzek,
  • parapetów,
  • blatów kuchennych i łazienkowych,
  • stołów i lad,
  • mozaiki marmurowej,
  • prefabrykowanych obudów kominkowych,